KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15354268

nr 1535 4268

Johannes Olsson

(f. 1945), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1974, Stilleben. Olja på duk, 130x100 cm, yttermått inklusive ram: 137x102 cm

Johannes Olsson, svensk målare född 1945.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 24 april 2023
kl 19:36:42

Johannes Olsson

Läs mer om Johannes Olsson